DMCA

YoutubePremium-APK.com, 17 U.S.C. § 512 ve Dijital Milenyum Telif Hakkı Yasası (“DMCA”) uyarınca uyumlu çalışmaktadır. Politikamız, ihlal bildirimlerine yanıt vermek ve Dijital Milenyum Telif Hakkı Yasası (“DMCA”) ve diğer ilgili fikri mülkiyet yasaları çerçevesinde uygun önlemleri almak üzerinedir.

Eğer telif hakkına sahip olduğunuz materyal YoutubePremium-APK.com’da yayınlandıysa veya telif hakkına sahip olduğunuz materyale dair bağlantılar arama motorumuz aracılığıyla dönerse ve bu materyalin kaldırılmasını istiyorsanız, aşağıda belirtilen bilgileri içeren bir yazılı ileti sağlamanız gerekmektedir. Lütfen, sitenizdeki telif hakkınızı ihlal ettiğini iddia ettiğiniz bilgileri yanlış beyan ederseniz, maddi zararlardan (maliyet ve avukat ücretleri dahil) sorumlu tutulabileceğinizi unutmayın. Bu konuda hukuki yardım almak için bir avukatla iletişime geçmenizi öneririz.

Telif hakkı ihlali iddianızda aşağıdaki unsurlar bulunmalıdır:

  1. İddia edilen ihlal edildiği iddia edilen münhasır bir hakkın sahibini temsil eden yetkili kişinin varlığını kanıtlamak.
  2. Sizi iletişim kurabileceğimiz yeterli bilgiyi sağlamak. Ayrıca geçerli bir e-posta adresi eklemeniz gerekmektedir.
  3. İhlal edildiği iddia edilen telif hakkına ait detayları yeterli ayrıntıda tanımlamak ve malzemenin YoutubePremium-APK.com’un arama sonuçlarında göründüğü en az bir arama terimini içermek.
  4. Şikayet eden tarafın, materyalin şikayet konusu şekilde kullanımının telif hakkı sahibi, temsilcisi veya yasa tarafından yetkilendirilmediğine dair iyi niyetli bir inanca sahip olduğuna dair bir açıklama.
  5. Bildirimin bilgilerinin doğru olduğuna ve bildiren tarafın iddia edilen ihlal edilen münhasır hak sahibi adına hareket etme yetkisine sahip olduğuna dair yeminli bir beyan. Bu, iddia edilen ihlal edildiği iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına yetkili kişi tarafından imzalanmış olmalıdır.